Aderans Hotel

  • Wi-Fi
  • 24ωρη υποδοχή
  • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
  • Κλιματισμός
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το άνετο Aderans Hotel Κωνσταντινούπολη απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από τη Γέφυρα του Γαλατά, και παρέχει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους. Έχει επίσης χώρος στάθμευσης.

Το κατάλυμα διαθέτει δωμάτια με χώρο καθιστικού, καθώς και παράθυρα με ηχομόνωση για την άνεσή σας. Οι εγκαταστάσεις του μπάνιου περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το Aderans Hotel προσφέρει πρωϊνό σε μπουφέ που περιλαμβάνει φρέσκα φρούτα και τυρί. Μπορείτε να δοκιμάσετε τούρκικη κουζίνα στο Huzur Restaurant, το οποίο βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών με τα πόδια.

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, σχεδόν 3 χλμ. από την Κωνσταντινούπολη, ενώ οι εμπορικοί χώροι, όπως η Πλατεία Ταξίμ, βρίσκονται σε απόσταση 2 χλμ. Οι πελάτες θα βρουν το Μουσείο Μοντέρνας Τέχνης της Κωνσταντινούπολης 16 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Aderans. Οι επιλογές για πολιτιστικό τουρισμό περιλαμβάνουν τα Αρχαιολογικά Μουσεία της Κωνσταντινούπολης, που βρίσκεται σε απόσταση 3,1 χλμ. Το ξενοδοχείο απέχει σχεδόν 2 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Sirkeci, ενώ η στάση λεωφορείου Piyalepasa είναι σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Aderans Hotel Κωνσταντινούπολη
1826 Heritage Suites
Τιμή μόνο για κινητά

1826 Heritage Suites

9.4
Άριστο 21 σχόλια
638 μ από το κατάλυμα
USD 60 USD 54
ανά νύχτα
Euro Plaza Hotel - Taksim Pera
Τιμή μόνο για κινητά

Euro Plaza Hotel - Taksim Pera

701 μ από το κατάλυμα
USD 58 USD 52
ανά νύχτα
Veva Flats Hotel
Τιμή μόνο για κινητά

Veva Flats Hotel

8.9
Έξοχο 88 σχόλια
766 μ από το κατάλυμα
USD 43 USD 39
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνές Αεροδρόμιο Ατατούρκ
    43 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Sirkeci Train Station
    2,7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • 24ωρη υποδοχή
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Υπηρεσίες καθαριότητας

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Παροχές για ΑμεΑ

    • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
    • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
    • Μπάνιο για άτομα με ειδικές ανάγκες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV
    • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κάρτα-κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 20:00
    Check-out: από 11:00 έως 12:00
    Αριθμός αδείας20230250
    Συχνές ερωτήσεις
    • Τo Aderans Hotel βρίσκεται κοντά σε αεροδρόμιο;
      Τo Aderans Hotel απέχει 45 χλμ. από το αεροδρόμιο Διεθνές Ατατούρκ, δηλαδή 41 λεπτά οδικώς.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχεται τo Aderans Hotel;
      Τo Aderans Hotel δέχεται American Express, Visa και Maestro.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνές Αεροδρόμιο Ατατούρκ
    43 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Sirkeci Train Station
    2,7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Aderans Hotel Κωνσταντινούπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο